Zásahová jednotka

Fyzická ochrana

Fyzická ochrana delíme na členov zásahových jednotiek, ktorí sa dostavia na chránenú nehnuteľnosť v Zásahových vozidlách na pokyn operátora VPCO, PCO, alebo v prípade mobilnej hliadky (patrolovania) čo znamená kombinácia náhodnej kontroly chránenej nehnuteľnosti s reakciou na poplach, pre lepšiu ochranu Vášho majetku. Bezpečnostná hliadka pre rodinné domy, rodinné štvrte, staveniská, komerčné nehnuteľnosti, parkoviská a pod, alebo členov fyzickej ochrany vykonávajúcich stráženieobchôdzku vo vnútri chráneného objektu (nehnuteľnosti). 

Často kladené otázky

Strážime majetky našich klientov, ako sú obchodno-nákupné centrá, administratívne budovy, sklady, komerčné objekty a objekty osobitnej dôležitosti.
Stráženie objektov prebieha formou statickej a obchôdzkovej činnosti, prípadne s využitím elektrických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov a pultu centrálnej ochrany.
Predmetom fyzickej ochrany je zamedzenie vstupu neoprávnených osôb do strážených objektov a priestorov, ochrana osôb a prevencia pred poškodením majetku.

Zásahové jednotky

Členov zásahových jednotiek v zásahových vozidlách má naša bezpečnostná služba zazmluvnená s externými bezpečnostnými službami, takýmto spôsobom dokážeme chrániť Vašu nehnuteľnosť na území celého Slovenska.

600+ +
Kamier
50+ +
Strážnikov
350+ +
Chránených objektov
26 +
Rokov skúseností
Máte záujem o naše služby?
Máte záujem o naše služby?

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať.

Napíšete nám
Mate ďalšie otázky?
Mate ďalšie otázky?

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zavolajte nám