Zabezpečte si dom, byt, chatu inteligentne

 Inteligentný elektronický zabezpečovací systém (iEZS) je technológia, pomocou ktorej dokáže majiteľ pohodlne ovládať aplikáciou v mobilnom telefóne elektrické kúrenie, klimatizáciu, zavlažovanie,  elektrický bojler a v neposlednom rade aj samotný zabezpečovací systém. Jediná podmienka je mať v domácnosti internet.  Napríklad nie je problém na diaľku zapnúť / vypnúť kúrenie a pozrieť sa cez kamerový systém, čo sa práve deje v objekte. Pomocou iEZS si zjednodušíte život. Ušetríte čas a peniaze. Prídite sa poradiť s nami, aký bezpečnostný systém je najvhodnejší práve pre Vás. Preto neváhajte a využite jedinečnú možnosť získania inteligentného elektronického zabezpečovacieho systému za uvádzacie ceny do konca roku 2017.

Nepodceňujte zabezpečenie Vašej nehnuteľnosti, majetková trestná činnosť má stúpajúcu tendenciu. Podľa údajov polície SR sa za uplynulý rok zaevidovalo viac ako 15 000 vlámaní do bytov, domov, chát. V súčasnej dobe sa poisťovne bránia preplatiť škody spôsobené vlámaním. Až polovica všetkých pokusov o vlámanie zlyhala vďaka elektronickému zabezpečovaciemu systému.

Inteligentný elektronický zabezpečovací systém je dva v jednom. Preto ho odporúčame všetkým, ktorí sa rozhodujú, aký systém si zvoliť na ochranu svojho majetku.